O nás

Dvacet let zkušeností s prodejem a servisem

Jsme nadšenci

Firma Moto Auto Veteráni s.r.o. vznikla z neskutečného entuziazmu pro veterány, motocykly a krásné automobily. Naše nadšení trvá již přes dvacet let. Za tu dobu jsme nasbírali nemálo zkušeností, které nyní s láskou předáváme dále.

Umíme z Vašeho veterána udělat nejen požitek, ale rádi Vám poradíme, vybereme a zrealizujeme nákup takového vozu jako investici, či pro radost.  

Naše společnost se specializuje na osobní přístup ke každému klientovi, a proto nabízíme individuální dovoz odpovídající na každý požadavek. Prodáváme auto i moto veterány z ČR, EU a USA. Rádi vyřídíme výhodné financování ve formě služby „Veterán na úvěr“. 

Disponujeme vlastním servisem pro motocykly i automobily se skladem náhradních dílů. Průběh výběru, dovozu i poprodejního servisu kompletně fotodokumentujeme v jeho průběhu, klient má tak neustálý přehled. Poskytujeme pomoc se zabezpečením veterána na míru uživateli, jako je vzdálený přístup nebo aplikace.

Nabízíme také PICK UP servis, kdy vyzvedneme vozidlo ve Vašem bydlišti a po opravě zpět předáme. Máme internetové stránky a kamennou prodejnu. Zprostředkováváme prodej Vašeho veterána od A do Z, od inzerce, přes nalezení kupce až po odhlášení vozidla. Pokud s výběrem váháte, rádi poradíme a v rámci předváděcí jízdy Vás samozřejmě svezeme.

Zaujali jsme Vás?

Napišme si, třeba si podáme ruce.

A je to. Děkujeme za zprávu!

Budeme na ni reagovat v nejkratší možné době.